איכות הסביבה

המדריך המלא לבחירת צימרים אקולוגיים

 
 
צימרים אקולוגיים הם צימרים הבנויים מחומרים ידידותיים לסביבה, ומושתתים על שירותים ירוקים לכל רוחבם: מהמזון שתצרכו במסגרת החופשה בצימרים אלו, ועד לחשמל המשרת אתכם. צימרים אקולוגיים אינם נופלים באיכותם בשום פרמטר בהשוואה לצימרים רגילים, ובנוסף תחושו מסופקים מהתרומה לסביבה. להלן המדריך המלא לבחירת צימרים אקולוגיים:
 
בצעו סקר שוק באינטרנט על צימרים אקולוגיים. בדקו מה הוא סל השירותים המוצע לכם, והאם הוא פרופורציונלי למחיר. ערכו כמה שיותר רשומות של הצעות מחיר ורכזו אותן ברשימה משותפת הכוללת שם, טלפון, מיקום הצימר, פרטי חבילת הנופש ותמונה של הצימר.
 
לכל אחד יש לפחות חבר אחד התומך באיכות הסביבה בדרך כזו או אחרת: תמחונות וטבעונות, מחזור, הפרדת פסולת לפי חומרים, ועוד. לאנשים אלה סיכוי רב שיש ידע על צימרים אקולוגיים וניתן להיעזר בהם לבחירת הצימר האקולוגי הטוב עבורך. גם בתחום הנופש האקולוגי ישנם הבדלים בסטנדרטים ויש לברר אותם מבעוד מועד, ממש כפי שעושים בטרם רכישת שמלת כלה.
 
התייעצו עם סוכן הנסיעות שלכם. האחרון יידע לומר לכם האם התנאים המוצעים לכם במסגרת חבילת הנופש – תואמים את המציאות ויוכל להכין אתכם לצפוי לכם שם במידה ורב הנסתר על הגלוי.
 
עיינו בכתבי עת שונים העוסקים בנופש אקולוגי. כתבי עת אלה ישפכו אור על התמונה ויסבו לכם ידע רב בטרם תבצעו את העסקה. בדרך זו תיחשפו לכל מיני רמות של נופש אקולוגי כמו: נופש אקולוגי מלא, נופש אקולוגי ללא ארוחות אורגניות, נופש אקולוגי עם שימוש בחשמל לא ירוק, ועוד. במגזינים הללו יפורטו היתרונות והחסרונות של כל חבילה וכך תוכלו לדעת איזה שירות כדאי לכם לבחור.
החליטו על צימר אקולוגי מוסכם. בטרם תמסרו פרטי חיוב לבעל הצימר, ודאו כי כל התנאים המופיעים באינטרנטף, או בכתב העת בו גיליתם את הצימר אכן שרירים וקיימים.
 
לסיכום, הובא לפניכם המדריך המלא לבחירת צימרים אקולוגיים. במדריך זה עסקנו בבחירת צימרים שכאלה והעדפתם על פני צימרים סטנדרטיים. בשונה מהאחרונים, הראשונים בנויים מחומרים ידידותיים לסביבה, ולא מחומרים קשי מחזור כמו בטון. בנוסף, החשמל המצוי בהם, גם אם הוא סולארי – מכיל הספק גדול דיו כדי לממש את שירותי הבידור והמחשוב הנחוצים לכם בחדר. גם אמצעי החשמל במקלחת מופקים לרוב מחשמל סולארי.