איכות הסביבה

כיצד מתבצע פינוי מקלטים

 

 

 

נושא הביטחון במדינה ישראל , הוא נושא רגיש ועם מודעות גדולה מאוד. מדינת ישראל חייה באיום תמידי בגין תקיפה עתידית, מצד מספר מדינות שונות, המקיפות אותה. בישראל , חיים קבוע עם תחושת איום על הקיום שלנו. בהתאם לזאת תמיד חשוב לנו להיות ערוכים על כל מקרה שיבוא. אחד הדברים שאנו צריכים לוודא, שיהיה לנו מקלט תקין וזמין במקרה ונצטרך להשתמש בו. מקלט היכול לאכלס מספר נפשות, אוכל ואפילו בעלי חיים. מקלט שיהיה נעים, ולא עמוס בחפצים ובפסולת מזוהמת. מקלט, שיוכל להגן עלינו גם לתקופה ארוכה.

כיצד יש להיערך בעבור פינוי מקלטים

מקלטים הקיימים בבתים משותפים או מקלטים בבתים פרטיים לרוב משמשים אותנו כמחסן. זה הזמן לפנות את המקלט ולהכין אותו לשעת חירום במקרה הצורך. בבניין משותף, בדרך כלל הועד הוא זה שמתחיל בתהליך שיקום המקלט, בבתים פרטים זהו בעל הדירה עצמה. בכל מקרה,על מנת לפנות מקלט בצורה הטובה והיסודית ביותר, כך שהוא שיישאר גם נקי בסוף הפינוי, יש לפנות לשירות של חברה מקצועית בתחום פינוי דירה. חברות בתחום זה, נותנות גם שירות בגין פינוי מקלטים. פינוי מקלט בעזרת צוות מקצועי כערובה לביטחון שלכם.

מה כולל תהליך של פינוי מקלטים

פינוי מקלטים המבוצע על ידי חברה מקצועית בתחום, מכיל מספר יתרונות חשובים הקשורים לבטיחות שלכם. לדוגמא: פינוי כל הגרוטאות והחפצים מהמקום. בבניינים משותפים, יעשה מיון עם נציג של כל דירה שיש לו חפצים במקלט והוא מעוניין בהם. לאחר פינוי התכולה במקלט מתבצע  סילוק של חומרים מסוכנים כמו פסולת בניין, רהיטים שבורים, ואפילו חיות מסוכנות שלא ידאגו כלל על קיומם. פינוי מקלטים, בעזרת החומרים הנכונים מרחיק מהשטח מזיקים כמו עכברים, חולדות ואפילו נחשים. מומלץ לעשות הדברה בסיום הפינוי.

פינוי של מקלטים, באופן מקצועי

פינוי של מקלטים מומלץ לביצוע על ידי חברה המיומנת לכך. לחברה כזו יש את הציוד המתאים וחומרי החיטוי וההדברה המתאימים לביצוע פינוי כזה. החברה בסוף הפינוי משאירה לכם מלקט ריק,נקי ורואי למגורי אדם למספר ימים ממושך.