איכות הסביבה

כשהגלוי מוסתר מן העין- מצלמות נסתרות

 

 

 


כל אדם כמעט זקוק כי יהיו בביתו מצלמות נסתרות כשהכול גלוי לעין ומתועד היטב אין מקום לסילוף עובדות .היום הגנבים מפחדים יותר בגלל הם יודעים כי קיימת אפשרות שיגלו אותם באמצעות המצלמות הנסתרות. הפשיעה יורדת לאט באמצעות המצלמות שאינן גלויות לעין ויכולות להימצא בכל מקום אפשרי. גם התעללויות, וונדליזם בכלי הרכב הנמצאים מחוץ לבית או לעסק מתועדים היטב באמצעות מצלמות נסתרות שניתן להתקינם אף בחצר הקדמית של הבית. אמצעי הרתעה הגדול והיעיל ביותר זה כ מובן מצלמות אבטחה ומצלמות נסתרות. הרבה מקרים של אלימות וגניבות נמנעו עקב שימוש במצלמות אבטחה.

תוכל לגלות עם מי יש לך עסק..

הרבה מאוד מנהלים ובעלי חברות שהעבודה אצלם היא רגישה כמו מסמכים מסווגים או עבודה הקשורה לביטחון, מעניינים לדעת עם מי יש להם עסק. הם "שותלים" מצלמות נסתרות בהרבה פינות בעסק כולל חדרי העבודה של העובדים על מנת לגלות אם מישהו ניסה לדלות חומר ממאגרי המידע של העסק. או אם מישהו שלח את אחד העובדים שנחשב יחסית חדש ל מנת לרגל אצלך בחברה. אף אחד, אפילו מישהו מיומן ביותר, לא יוכל לגלות היכן נמצאת המצלמה הנסתרת שגודלה אינו עולה על מ"מ אחד. זו בדיוק טכנולוגיית הננו החדשה שייצרה מצלמות משוכללות הנסתרות מהעין שיכולות לגלות את הכול. .

המצלמה שמשתמשים בה באמצעי התקשורת

מצלמות נסתרות הן הכלי הטוב ביותר גם עבור תוכנות טלוויזיה כמו "האח הגדול" "כלבוטק", חדשות, "יצאת צדיק" ועוד. הרבה תרמיות שאנשים לא היו מודעים אליהם התגלו באמצעות מצלמות נסתרות ותועדו על גבי האקרנים. יש לציין כ המצלמה הנסתרת עוררה מהפיכה בתחום ו"העירה" הרבה אנשים משנתם שלא ידעו כמה רמאים וגנבים ניתן לתפוס בעזרת המצלמה הנפלאה הזאת שהיא קטנה יותר מזבוב. בעבר, מצלמה נסתרת הייתה נפוצה רק במקומות ציבוריים בלבד, היא שמשה כשומר נוסף עבור המקומות הציבורים ובתי העסק השונים. כיום גם בשימוש הביתי ניתן להשתמש עם מצלמה נסתרת והיא יכולה לפתור לנו המון בעיות שאינן בהכרח קשורות רק לביטחון האישי שלנו כמו גניבות ומטרידים או פולשים למיניהם.
מה השימושים הנוספים של מצלמות נסתרות?
אם אינכם בעלי דמיון מפותח , תנסו לנחש מה עוד ניתן לעשות עם מצלמות נסתרות בין כותלי הבית. לא פעם, תהיתם מה הבן או הבת שלי עושים עכשיו? השגחה מרחוק זו התשובה, לפעמים אתם יכולים לגלות דברים לא נעימים על ההתנהגות שלילדיכם בעזרת מצלמות אלה.

.