איכות הסביבה

לחשוב בריא לחיות בריא

 

 

 

המאה העשרים ואחת פוגשת את האנושות בטרנד של נעורים ובריאות לנצח. אנשים מתחילים להיות מודעים היטב למה שהם אוכלים, למה שהם שותים, לספורט, לפנאי ולזמן ההתרגעות שלהם. רשתות הג'אנק פוד אמנם לא פסו מהעולם ולא נעלמו, אבל הנהירה אליהם ירדה במידה משמעותית וגם הם, כדי למשוך אנשים, הכניסו מנות בריאות, ומתכונים בריאים.

 

במסעדת אמא אדמה שמים דגש חזק על המרכיבים של הארוחות והמנות המוגשות. באמא אדמה כבר מזמן איתרו את הגל הבריאותי והסלטים והחומרים שמהם מכינים את האוכל הניתן לקהל הלקוחות, נעשים ממיטב החומרים הטובים והבריאים. באפשרותכם להרכיב לעצמכם את הסלט שלכם ולערבב עם דגנים, גרעינים, קטניות ונבטים, הכול על טהרת האורגני או הבריא, כרצונכם.

גם אם תוכלו עוגות או פשטידות, באמא אדמה, תהיו בטוחים שהן נעשו במיומנות ובאיכות בריאה למענכם ולמען עתידכם.

 

שוחרי הבריאות יידעו לבקש וגם להכין פשטידות ולהחליף מתכוני עוגות עם חומרים חשובים כמו קמח מלא, נטול גלוטן וחסר צבעי מאכל. בחומרים הטבעיים ביותר ללא תערובת של אמצעים מלאכותיים. אין תחושה טובה יותר לאדם מלדעת שהוא דואג לגופו ומכניס לעצמו מזון שלא מרעיל אותו ולא גורם לו לחוליים שונים. פשטידות על בסיס ירקות בריאים ותבלינים מן הטבע הוכחו כטעימות יותר ועוגות על בסיס פירות, קמח מלא נטול גלוטן וללא סוכר לבן, גם הן מככבות בראש רשימת המאכלים המפנקים והבריאים.

 

איפה למצוא מאכלים מהסוג הזה?

באמא אדמה כמובן, ובעוד מסעדות בריאות שתוכלו ללמוד עליהן ברשת ובאינטרנט, באתרים קולינריים ובפורומים לביקורת מסעדות, באתרי מסעדות ושירותי הסעדה וקייטרינג. תוכלו למצוא שם מתכוני עוגות ומתכונים בכלל, למנות עיקריות, ראשונות ואחרונה, להחליף דעות ורשמים, לשמוע היכן כדאי, טרי, זול, טעים ובריא לקנות חומרים או מוצרים. האינטרנט עמוס במידע עשיר על התחום הזה וכדאי להיעזר בו.

 

המסעדה הבריאה

אמא אדמה היא מסעדה שקיימת כבר כ 28 שנים והקימה אותה אורה בכר מתוך תחושת שליחות של להאכיל אנשים ולגרום להם לשבוע. אורה בכר מאמינה בתורתו של הרמב"ם ובאמירתו של סוקרטס "מי ייתן ומזונותיך יהיו תרופותיך". לכן האמונה שהאוכל צריך להוות מקור בריאות לנו ולגופנו ומשם גם לנפשנו.  מסעדת אמא אדמה מעבירה סדנאות בישול בסגנונות שונים אבל תמיד מקפידה על חומרים טובים ועל שילוב סדנאות ייחודיות ללא גלוטן, לצמחונים, לטבעונים ועוד.  אורה בכר מספקת כמובן גם מתכונים ללקוחותיה וחולקת מטובה לכולם.