איכות הסביבה

לעבור את המעבר בצורה חלקה

 

 

 

מי מאיתנו לא חולם על מעבר דירה בצורה חלקה. או יותר נכון, מאיתנו לא חולם ללכת לישון ופשוט להתעורר כבר בדירה החדשה כאשר כל הרהיטים, הבגדים והספרים מונחים להם בשלווה במקומם. ובכן, דעו לכם כי המציאות הזו לא כל כך רחוקה וכי יש דרכים לגרום למעבר לעבור בצורה יותר טובה ממה שאתם מדמיינים לכם. כל מה שצריך לקחת קצת אחריות על עצמנו ולא להתבכיין ולהאשים כל הזמן את המובילים שהזמנו.

  • מוביל קרוב – לחברות הובלה בארץ יש לצערנו יש לא כל כך טוב. יכול להיות שזה נכון ויכול להיות שלא, בכל מקרה אתם לא רוצים להיות קורבן להונאה הבאה. לכן, השקיעו מעט זמן ומחשבה לפני שאתם מפקידים את החפצים שלכם בידיים של כל מוביל מזדמן. כדאי להתחיל את החיפושים במקום הטוב ביותר – מתחת לאף. כן, תמיד עדיף לקחת מישהו שנמצא באזור מגוריכם ולא מגיע מהעיר הסמוכה בבוקרו של המעבר. כך תדעו שהוא יגיע בזמן וגם ימצא את הנקודה הטובה ביותר לחנייה כי הוא מכיר קצת את האזור.
  • מוביל עם שם טוב – לאחר שיש לכם כמה אפשרויות של מובילים מהסביבה, עברו לשלב הבא ועשו עליהם חיפוש בגוגל. כך תוכלו לראות מהן התגובות של הלקוחות שלהם מהעבר. כמו כן, תוכלו לראות האם הוגשו נגדם בעבר תביעות בגין נזק ברכוש. זכרו, לא כל תביעה קטנה היא עילה לאי שכירת שירותי החברה, אבל אם אתם רואים שהרבה אנשים פנו לערכאות משפטיות ייתכן כי כדאי שתעברו למוביל הבא. כאשר אתם מדברים עם המוביל, מקובל מאוד לבקש טלפון של מישהו שעבר איתם דירה בשבועיים האחרונים. כך הזיכרון טרי בראשו והוא יוכל לספר לכם על חוויית המעבר כולל האם היחס של המובילים היה אדיב.
  • אריזה יעילה – אנחנו שונאים לארוז ומתים לסיים עם זה כבר. אבל כדאי להשקיע מאמץ גם בתחום הזה כי זה יחסוך הרבה מאוד כאב ראש מאוחר יותר. הצטיידו בארגזים איכותיות ובניירות ריפוד על מנת לארוז את החפצים השבירים שלכם. שימו תכולה של כל חדר בארגזים המיועדים רק לו וכתבו על הארגז מה הוא מכיל. כך תוכלו להורות למובילים היכן להניח כל ארגז ויהיה לכם הרבה יותר קל לפרוק את התכולה של הארגז כאשר הוא כבר מונח בחדר הרלוונטי. כמו כן אם יש לכם רהיטים שדורשים תשומת לב מיוחדת, כמו פסנתר, כדאי לידע את המוביל מראש.

אודות הכותב

אנו רוצים להודות לצוות אתר ש.ה.מ הובלות בכתובת: www.shm-moving.co.il על העזרה בכתיבת המאמר. ש.ה.מ הובלות מעניקים שירותי הובלות בפריסה ארצית.