איכות הסביבה

מאמרים - איכות הסביבה

רשת הפצת מאמרים לשימוש חופשי
 1. ניהול וטיפול בפסולת
  ניהול פסולת הוא תחום רחב המורכב משני גורמים עיקריים , הראשון יעוד הפסולת לטיפול המיטבי והשני לוגיסטיקה. שני התחומים קשורים ומוכתבים ע"י הרגולציה הרבה בנושא.
 2. טיפול בשפכים תעשייתיים
  כיום בארץ המודעות בנושא חשיבות הטיפול בשפכים עולה, ישנו מגוון הולך וגדל של אתרי טיפול בשפכים תעשייתיים והרגולציה הולכת ומחמירה בנושא, בשנים האחרונות הייתה קפיצת מדרגה גדולה בדרישות הבירוקרטיות ....
 3. מדיניות ייצוא פסולת
  כיום משרד הגנת הסביבה מנסה להנפיק מדיניות ייצוא פסולת חדשה. מול הרצון לצמצם תנועת פסולת יש צורך בכלכלה חופשית, המעודדת תחרות חופשית ומורידה מחירי טיפול, ורצון לתת טיפול מיטבי.
 4. ייצוא פסולת לטיפול ולמחזור
  במאמר זה תקבלו מושג על ייצוא פסולת ,וייצוא פסולת מסוכנת בפרט ממדינת ישראל.שוק הפסולות כיום מלא אינטרסים הרגולציה מנסה לענות על כלל הצרכים אבל לא תמיד הכל מסתדר כמו שרוצים. הכנסו וקיראו על המצב ...
 5. מיחזור סוללות בישראל
  בעולם דיגיטלי בעידן בו החיים נעים אחר הטכנולוגיה בקצב מסתחרר.בעולם בו הפכנו כולנו שבויים ותלויים במכשירים ניידים ובמכשירים אלקטרוניים זוללי סוללות.
 6. בעיות אקולוגיות ופתרונותיהן
  יחסי הגומלין בין האדם והסביבה יוצרים בעיות שקשורות לזיהום, שימוש במשאבים מוגבלים והפרת האיזון במערכת האקולוגית. במאמר הבא נציג את מאפייני הבעיות השונות ונבין מה הקשר שלהן למיחזור.
 7. משברי מים ואספקת מים בחירום
  מהו משבר מים? מאמר המבהיר מתי, איפה ובאילו נסיבות הוא עלול להתרחש וכיצד נערכים לחלוקת מים בחירום בישראל ובעולם.
 8. פלסטיק וחשיבות המיחזור שלו
  מאמר על פלסטיק והחשיבות הרבה של המיחזור שלו,המאמר מתייחס לנקודות שונות על הפלסטיק על הדרכים והחשיבות של המיחזור שלו
 9. דלק ירוק ומנועים ידידותיים לסביבה
  דלקים אחרים זמינים כעת, שיחסכו לכם כסף ויעזרו לסביבה. במקביל לשיפור מנועי בנזין, יצרניות רכב שונות מייצרות מנועים הצורכים סוגים שונים של דלק, ישנם סוגי דלק ידידותיים יותר לסביבה יותר בהשוואה לאחרים.
 10. פינוי דירה - שימוש חוזר בחפצים
  כמעט כל אחד מאתנו עבר דירה אי פעם בחייו, לפחות פעם אחת, ויש גם מי שעברו את התהליך פעמים רבות: לעיתים בשל אילוץ ולעיתים מתוך בחירה, אבל בכל מקרה, מדובר תמיד על תקופה של חוסר סדר