איכות הסביבה

מדריך בחמישה שלבים לבחירת עורך דין לענייני תאונות עבודה

 

 

 

 

אם הייתה לכם תאונת עבודה, בין אם היא קרתה במקום העבודה עצמו ובין אם היא קרתה בדרך אליו, הרי שאתם צריכים לדאוג לכך שתקבלו את כל התנאים שלכם ואת כל מה שאתם זכאים לו. פעמים רבות כדאי לבחור עורך דין תאונות עבודה כדי לוודא מה מגיע לכם ואיך כדאי להשיג זאת, וע"י המדריך שמופיע כאן תוכלו לבחור בקלות יותר את עורך הדין.

חבל לוותר על שירותיו של עורך הדין

יש אומנם לא מעט תאונות עבודה שאולי הייתם יכולים להתמודד עם ההשלכות שלהן גם ללא עו"ד תאונות עבודה, אך האמת היא שזה לא כדאי. לכן השלב הראשון במדריך הוא להבין שחבל לכם לוותר על שירותיו המקצועיים של איש מקצוע בתחום זה.

אתרו עו"ד

זה לא סוד שיש לא מעט אנשי מקצוע בתחום של תאונות העבודה, והשלב השני במדריך שלכם למציאת עו"ד תאונות עבודה, הוא לקבל המלצות מחברים. אין היום אדם שאין לו חבר עו"ד, כך שכדאי לפנות אל אותם עורכי הדין כדי לקבל המלצות על הקולגות שלהם שעוסקים בתחום הספציפי הזה.

בררו מחירים

שלבו השלישי של המדריך הוא לברר כמה יגבה מכם עורך דין תאונות עבודה שאליו אתם שוקלים לפנות. דברו איתו ישירות ובררו לגבי גובה שכר הטרחה שלו, כי אין סיבה לשלם מחירים גבוהים מידי.

פגישה ראשונית

השלב הרביעי הוא לפגוש בפעם הראשונה את עורך הדין שבו בחרתם. נסו להתרשם מהניסיון שיש לו בתחום תאונות העבודה, מהאדם שהוא ומהאופן שבו הוא מציג את עצמו. כל הדברים הללו חשובים ביותר והם יוכלו לעזור לכם לא מעט בבחירה הסופית שלכם לגבי עורך הדין.

שיתוף הפעולה עם עורך הדין

השלב החמישי הוא להתחיל את התהליך עם עורך הדין הנבחר, ובשלב זה אתם צריכים לתת לעורך הדין שלכם את כל המידע הדרוש לו. בין הוא צריך לראות את התיק הרפואי שלכם ובין אם הוא צריך את כל המידע לגבי התאונה, הרי שעליכם לשתף איתו פעולה באופן מלא כיוון שזה יגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.