איכות הסביבה

מדריך פינוי מפגעים תברואתים

 

 

 

ישנם הרבה סוגים של מפגעים תברואתיים שקיימים, ואין ספק שאחד מהמפגעים התברואתיים שבהם ניתן לשלוט יותר בקלות, זו דירה של אגרנים כפייתיים. אם השכן שלכם הוא אגרן כפייתי ברמה כזאת שהדירה שלו היא מפגע תברואתי, אז כדאי שתקראו את המדריך המובא כאן לפניכם כיוון שהוא יעזור לכם להבין כיצד להתמודד עם המצב.

שלב 1: שיחה עם השכן 

אחת מהבעיות שיש לעיתים עם מפגעים תברואתיים הוא שצריך לפנות אותם אך קשה לעשות זאת לבד. לכן מה שאתם צריכים לעשות לפני הכול זה לדבר עם השכן האגרן שלכם ולהסביר לו את המצב, כולל את העובדה שאתם מתכוונים להזמין לו שירותי פינוי תכולת דירה.

שלב 2: פנו לחברה של מקצוענים

השלב השני הוא למעשה השלב שבו אתם מחפשים חברת פינוי דירה שתוכל להגיע למקום ולבצע פינוי של אגרנות כפייתית. יש מספר חברות כאלה וכדאי לכם להזמין שירות רק מהחברה הכי טובה שיש כיוון שכך תוכלו לדעת שהשכן שלכם יקבל שירות טוב.

שלב 3: הימצאותכם במקום

השלב השלישי הוא השלב שבו יגיע הצוות המקצועי לפנות את דירת השכן שלכם, ואין ספק שאתם צריכים להיות במקום. לפנות מפגע תברואתי כמו דירת האגרנות של השכן זה לא דבר נעים, אך בהחלט כדאי שכן תהיו במקום כדי שתוכלו לראות שאנשי הצוות מבצעים את העבודה בצורה הטובה.

שלב 4ף הזמנת שירותי חיטוי

כחלק מהעניין של פינוי המפגע התברואתי הזה, אין ספק שאתם צריכים להזמין לשכן שלכם גם שירות של חיטוי. חברת הפינוי תוכל גם להגיע ולעשות חיטוי אחרי פינוי המפגע התברואתי כך שבפירוש לא כדאי לוותר על השירות הזה.

שלב 5: סיוע נפשי

אחרי שהשכן שלכם התגורר בתוך מפגע תברואתי כל כך הרבה שנים, אין ספק שהוא חייב לקבל גם עזרה ותמיכה נפשית. הזמינו לו שירותי סיוע גם במובן הזה ותוכלו לראות כיצד הוא יצליח להשתקם תוך זמן קצר.

לסיכום, הזמנת חברה מקצועית שתוכל לפנות מפגע תברואתי זה חשוב ומאוד נחוץ לשכן שלכם, כך שאין טעם לדחות זאת.