איכות הסביבה

מכתב המלצה שירותי ניקיון ושיפוץ

 

 

 

אני רוצה לכתוב עבור חברת דוקטור פוליש המלצות כי לי הם עזרו מאוד. אני תמיד הייתי אישה פעילה וחזקה עבדתי שעות ארוכות והחזקתי את הבית נקי ומסודר תמיד. לפני חצי שנה בדרכי לעבודה כשמיהרתי, הרגשתי לפתע סחרחורת ונפלתי. כשחזרתי אל חושיי ראיתי את השכנים מעלי מבוהלים ולחוצים. הם הזמינו מגן דוד אדום ובבית החולים קבעו כי שברתי את האגן וקיבלתי סדק בחוליה. מאדם פעיל ועצמאי הפכתי למישהי שיושבת על כסא גלגלים וזקוקה לעזרה.

 קיבלתי עזרה מביטוח לאומי אך אני שרגילה לסטנדרטים של ניקיון וסדר בבית פניתי אל דר' פוליש כדי שהבית באמת יחזור למצב נקי ומסודר כפי שאני אוהבת הם הגיעו לדירה וגם אמרו שאם אני מעוניינת ניתן לשפץ בבית כך שיהיה לי נוח עם כסא הגלגלים לעבור מחדר לחדר, הם באו ועבדו במרץ הרחיבו את הכניסה לשירותים, אחדו בין האמבטיה לשירותים והרחיבו דלתות הבריקו אחרי העבודה של השיפוץ את הבית והיו כל כך נחמדים ואדיבים אלי עד כי ממש נהניתי בחברתם של עובדי דר' פוליש.

אני הולכת ומתאוששת מקבלת טיפולי פיזיותרפיה ובונה את הכוחות שלי בחזרה לאט לאט, אבל את העזרה המסורה במחיר מתחשב שקיבלתי מחברת דר' פוליש אני לא אשכח. כזאת אנושיות, רצינות, ועבודה טובה השאירו אותי מרוצה מאוד מהשירות של חברת דר' פוליש. תודה מקרב לב לחברת דר' פוליש על עזרה בזמן בו הייתי צריכה אותה ביותר. מגיע עבור חברת דוקטור פוליש המלצות חמות מכול הלב.