איכות הסביבה

סדנת שוקולד בהפתעה

 

 

 

אם בן הזוג שלך או בת הזוג שלך חוגגים יום הולדת, אם אתם מציינים בקרוב יום נישואין, או שמזמן לא הפתעתם אחד את השני, סדנת שוקולד היא אפשרות מצויינת להפתעה זוגית ורומנטית. מה בדיוק עושים בסדנת שוקולד זוגית ומדוע כדאי לכם לבחור בסדנת שוקולד כזו? במאמר הבא תמצאו את כל התשובות.

מה עושים בסדנת שוקולד זוגית?

סדנת שוקולד באופן טבעי עוסקת בשוקולד. בסדנה בדרך כלל לומדים על תהליך הכנת השוקולד, כיצד מגדלים שוקולד, איך הגיע השוקולד לעולם המערבי, מה ההבדל בין שוקולד חלב לבין שוקולד מריר ואיך עובדים עם שוקולד.

בסדנת שוקולד מעשית מתמקדים בעיקר בעשייה בתחום של השוקולד – מכינים פרלינים, שהם למעשה ממתקי שוקולד מעוצבים ויפים, אשר ממולאים בטעמים כמו למשל אגוזים, נוגט, פירות, ליקרים, או אפילו תה ירוק ולוונדר, לאניני הטעם מביניכם. חוץ מפרלינים מכינים גם טראפלס שוקולד, שהם בעצם כדורי שוקולד שאפשר לצפות באבקת קקאו, בשוקולד לבן, בקוקוס, באגוזי לוז מקורמלים ועוד.

בכל סדנת שוקולד יצירתית באמת, תכינו גם משהו שמייחד את הסדנה – כך למשל, יכול להיות שתכינו קעריות שעשויות משוקולד, קרמבו ביתי, פסל משוקולד, ברכות שוקולד ועוד ועוד.

מדוע כדאי להזמין סדנת שוקולד זוגית?

סדנת שוקולד היא דבר שמומלץ לכל אחד – לילדים, למבוגרים.... לכולם. אך בסדנת שוקולד זוגית יש משהו מיוחד, בעצם חוגגים את האהבה בין שני אנשים, עם שיקוי האהבה הידוע והחזק ביותר בעולם – השוקולד. באמצעות השוקולד ניתן להביע רגשות, ניתן להביע אהבה, לשמוח ולשמח, ולכן אין כמו סדנת שוקולד זוגית.

כמה עולה סדנת שוקולד זוגית?

סדנת שוקולד זוגית עולה בדרך כלל פחות מסדנאות מרובות משתתפים, כמו למשל סדנת שוקולד למבוגרים, או סדנת שוקולד ליום הולדת לילדים, בהם משתתפים בדרך כלל מעל 10 משתתפים, אך באופן יחסי היא יקרה יותר. כך למשל, סדנת שוקולד זוגית באיזור המרכז תעלה בדרך כלל בסביבות 600 ₪ עד 700 ₪, שזה אמנם יקר, אבל תוכן הסדנה עשיר לאין ערוך מאשר סדנה המונית וגדולה יותר. הזוג המאושר יהנה מיחס אישי ומעשייה של הרבה מאד שוקולד באופן עצמאי.  ותודה לצוות אתר מותק סדנאות שוקולד על העזרה בכתיבת המאמר המעולה הזה. בקרו בעמוד בלוג שוקולד באתר מותק שוקולד!