איכות הסביבה

עורך דין רשלנות רפואית יסביר לכם על חשיבות חוות דעת של מומחה

 

 

 

 

נפגעתם בשל רשלנות רפואית, כעת הגיע הזמן שהצדק ייצא לאור. אתם זכאים לפיצויים, אך כדי להוכיח זאת עליכם לפנות לעורך דין המתמחה ברשלנות. בשלב מסוים עורך דין רשלנות רפואית יפנה אתכם לקבלת חוות דעת מפיו של רופא מומחה. מדוע חשובה חוות דעתו ומה חשוב שייכלל בה?

 

הבסיס לתביעה טמון בחוות הדעת הרפואית

כאמור, בבית משפט מסתמכים על הוכחות ! לא רק על מסמכים כתובים וחתומים כי אם על חוות דעת ניטרלית, לא של הרופא שגרם לנזק ולא של הנתבע, הניזוק, אלא של גוף שלישי. חשיבות חוות הדעת הרפואית תמדד כבר בשלבים המוקדמים של התיק . עורך דין רשלנות רפואית יבקשכם להשיגה בהקדם .

 

חוות דעת רלוונטית לתחום

אין לחפש רופא כללי לצורך חוות דעת, כי אם רופא המתמחה באותם הנזקים שנגרמו לנתבע והמקובל על בית המשפט. כך נוכל לשמור על מהימנות ולהבטיח שימוש במושגים רלוונטיים ומדויקים שיש להם תוקף בבית המשפט.

 

מקצועיות

המומחה חייב להתבסס על ספרות רפואית מקצועית כשהוא מאפשר סימוכין לחוות דעתו.

 

חוות דעת מקיפה

כמה שיותר לפרט באופן הרלוונטי למקרה ! הדבר מגדיל את הסיכויים של הנתבע לזכות ולהוכיח את הקשר בין הנזק לרשלנות שנגרמה על ידי הרופא.

 

אנחנו בעד האמת

חשוב שחוות הדעת תשקף באמת את מה שקרה. אין לסלף, אין להוסיף פרטים לא רלוונטיים. אין לשקר ! הרופא הנותן את חוות הדעת צריך לעמוד באופן מהימן מאחורי דבריו. יש להתייחס י הרפואי בלבד של המקרה. עו"ד רשלנות רפואית יסייע לכם בנקודות החשובות, התייעצו עמו בכל שלב.

 

אבחון ובדיקה

חשוב לבדוק ולאבחן את מקרה הניזוק. את ההיסטוריה הרפואית שלו, את הקשר בין הנזק לרשלנות, חשוב להתייחס לעניין הקליני, לדייק במונחים הרפואיים. המטרה היא להוכיח באופן שיכול להתקבל בבית המשפט כי הנזק נגרם על ידי הרופא המטפל שלא השתמש במשנה זהירות ונהג ברשלנות.

 

לסיכום, חוות דעת היא חלק מהשלבים הקשורים לתביעה בנוגע לרשלנות רפואית. עו"ד רשלנות רפואית יבקש חוות דעת של מומחה המתעסק בנזק הספציפי שנגרם לניזוק. חוות הדעת צריכה להיות מקצועית, מקיפה, רלוונטית, וכזאת הניתנת להוכחה בבית המשפט, כך שתספק את השופט שאנו מעוניינים שיפסוק לטובתו של הניזוק...