איכות הסביבה

על ירוק, על אקולוגיה ועל עיצוב ריהוט מושלם

 

 

 

כמו בכל דבר, יש לא מעט אנשים התרים אחר חיפוש אחר. כולם רוצים לעצב את הבית ברהיטים בסגנון אחר. האם אפשר לעצב את הדירה בחשיבה על אקולוגיה? כיצד ניתן לייצר גם בבית שלכם פינה שתספק לכם את ההרגשה כאילו אתם בהחלט חלק מהטבע? תתפלאו לשמוע, גם אם תרכשו מזרוני פולירון או מזרוני ד"ר גב, עדיין הקדמה תוכל שלא לשלול מכם את התחושה של עיצוב בטעמים של אקולוגיה לשמה. בסופו של דבר, הטבע תמיד מנצח. כיום ניתן לראות גישה זו לא רק בבתים פרטיים אלא גם במבנים של חברות שונות כמו בניין דיור מוגן אשר מעוניין להעניק לדיירים שלו איכות חיים ואפשרות לשמור על הסביבה בצורה טובה.

לעצב את פינת הבית

לעצב את פינת הבית ברוח של אקולוגיה זה לעצב פינה שאליה תוכלו לברוח לא פעם ולא פעמיים. כל אחד חולם על עיצוב ייחודי שכזה. גם אם בוחרים דירות או אזורי יוקרה. כל אחד מכם יכול לצור את פינת גן העדן האישית של עצמו. אז מי אמר שהפינות המדהימות ביותר נמצאות רק בטיול בטבע? זה נכון כי נושא של אקולוגיה הוא מעל לכל והירוק שולט יותר מאי פעם ועדיין, אם תביטו במאמר הבא, תופתעו לגלות חיבור של אקולוגיה עם עיצוב ייחודי הממחיש טבע ממש בתוך הבית שלכם.

על פינות ישיבה ירוקות

תארו לעצמכם פינת ישיבה עם מזרוני פולירון או אפילו מזרוני ד"ר גב. מסביב תהינה הרבה כריות וזו תהיה הפינה שאליה תברחו לאחר יום עבודה. עיצוב פינה שכזו תעלה לכם כלום כסף וזה רק אחד מהיתרונות שמביא עיצוב ברוח הטבע. העדפת פינה שכזו, הינה העדפה שקשורה בבחירת ריהוט עץ, הזזת הריהוט מהברזל או אפילו הריהוט מהפלסטיק והתחברות טוטאלית עם האלמנט הירוק, דהיינו אקולוגיה. בסופו של דבר, הבחירה שלכם קשורה לעניין אקולוגי וידידותי בנשימה אחת.

טיפים ליצירת פינה ירוקה

  1. בחרו מיקום נכון. אם יש חלון גדול ומואר, אפשר למקם את פינת הישיבה מתחתיו או מתחת לחלון וזאת על מנת לייצר חופש ומרחב. אם אין חלון הוסיפו ווילונות בצבע הקיר.
  2. ערבבו מגוון של פרטים, כך תצרו מראה מעניין ומעמיק.
  3. יש לבחור כריות שהן לא בצבע המזרן.
  4. בחרו שולחן קפה מעץ ועוד נקודות מעץ אשר יספקו את המראה האקולוגי הירוק ומאידך את המראה החם והמזמין.