איכות הסביבה

פוליש מקצועי – לניקיון מושלם בבית שלכם

 

 

 

זה קורה לכולנו – אנחנו חוזרים הביתה מהעבודה, מביטים סביב ונדהמים מהזוהמה ששוררת בבית שלנו. הרצפה מלאה באבק, מקלחון מלא בעובש, הכיור עמוס הכלים מעלה ריחות לא נעימים, ומה לעשות, כאשר עובדים 12 שעות ביום, למי יש כוח לקרצף ולמרק את הבית. לצערנו, זוהי המציאות של רובנו והפתרון הפשוט ביותר הוא לשכור מנקה. אך אם אתם רוצים פעם אחד ולתמיד לגרום לבית של להשאר מצוחצח ומבריק מן היסוד לתקופה ארוכה, יש לנו פתרון בשבילכם – פוליש מקצועי.

מהו בעצם פוליש מקצועי?

 פוליש מקצועי הוא שם כולל למגוון פתרונות ניקוי לבית, וגם למשרד כמובן. הפוליש עצמו הוא תהליך שמתייחס לניקוי הרצפה. באמצעות מכונת פוליש מקצועית, מבריקים את הרצפה בצורה מושלמת, על ידי הסרת השכבה המלוכלכת וציפוי בשכבה חדשה ומבריקה. כך נפטרים מכל אותם כתמים ושריטות שמשווים לרצפה מראה לא אסתטי ולא נעים.

פוליש וניקיון

שירותי פוליש מקצועיים כוללים בדרך כלל גם ניקיון כללי של הבית. כאן, אנחנו לא מדברים על הניקיון הסטנדרטי של מנקה, אלא על ניקיון ברמה אחרת לגמרי. ניקיון של חברת פוליש כולל כל פינה חבויה בבית שלכם, החל מהרצפה בסלון, דרך התנור במטבח, התריסים בחדר הילדים ועד האריחים במקלחון הפינתי שלכם.

לאחר טיפול פוליש וניקיון מקצועי, אתם פשוט לא תאמינו למראה עיניכם, הבית יהיה נקי ומבריק מן היסוד, מה שיקרין כמובן על האווירה בבית ועל מצב הרוח של כולם. אין כמו לחזור מן העבודה לבית מצוחצח ונקי.

אז מה עדיף – מנקה או פוליש

כפי שניתן להבין ממאמר זה, חברת פוליש תביא את הניקיון בבית שלכם לרמות אחרות. כמובן שעל מנת לתחזק את הניקיון היסודי הזה לאורך זמן, תצטרכו להעסיק גם מנקה, אך לטווח הארוך פוליש וניקיון על ידי חברת פוליש הוא הוצאה משתלמת ביותר.

מחיר שירותי פוליש נקבע לפי גודל הבית או החדרים שתרצו לנקות, לפי איזור המגורים וסוג חומרי הניקיון בהם יצטרך איש הפוליש להשתמש. חשוב לבחור בחברת פוליש רצינית ומקצועית, שתדע להתאים לכם את הניקוי המושלם, לפי סוג הרצפה שלכם ולפי סוג הריהוט שלכם, על מנת שדבר לא יפגע והניקיון יהיה מוצלח.

ותודה לצוות אתר iPolish פוליש וניקיון על העזרה בכתיבת המאמר.