איכות הסביבה

ציוד משרדי שאפשר למחזר באופן יצירתי

 

 

 

כיצד להפוך ציוד משרדי שכבר אין בו שימוש לדבר מה יצירתי מבלי להשליכו לפח ? מבלי לוותר על שימושיו ? ככל שתהיו יצירתיים כך תוכלו להפוך כל דבר הנראה כאבד עליו הכלח למשהו שימושי שלא חשבתם עליו לפני כן. קבלו מספר רעיונות...ואולי תתחילו במלאכת המיחזור כבר עכשיו...

 

להפוך קלמר לקופסת מכתבים

את הקלמר שכבר אין לכם שימוש בו, תוכלו להמיר לקופסת מכתבים כמו מכתבי אהבה שקיבלתם עם השנים...הכי כיף ונעים לקרוא אחרי כמה שנים מכתב מאהוב ליבכם לשעבר הנשבע לכם אמונים כשהייתם בני 16-17-20...אין דבר נעים יותר מתחושת ההתרגשות העוברת בגופכם כשעידן התמימות היה פעם מנת חלקכם...מלאו את הקלמר במכתבים. כיום הקלמרים מונים מספר תאים, כך שתוכלו בכל תא לאחסן מכתב מסוג אחר. באחד מכתבי אהבה, באחר מכתבי נזיפה או סתם ברכות שגרתיות של ימי הולדת שקיבלתם עם השנים.

 

את המגרסה להפוך לשולחן תצוגה

נניח שהמגרסה שלכם התקלקלה, במקום לזרוק אותה תוכלו לצבוע אותה בצבע חי, להניח עליה מפה קטנה ויפה ועל גביה פסלים קטנטנים מעשה ידכם או ידי אחרים. תוכלו להניח את המגרסה בחדרכם או בפינה מסוימת בסלון, בחדר השינה ובכל מקום שלמעשה תחפצו בו.

 

מגירות משרדיות לאחסון הלבשה תחתונה

כיום מוכרים קרטונים בתור מגירות לדפים. במידה שהנכם מעוניינים, תוכלו להפוך את אותם הקרטונים למגירות לתחתונים, חזיות, גרביים ואחרים. המגירות לרוב עטופות בנייר צבעוני שגם אותו תוכלו לצבוע בהתאם לרצונכם וטעמכם הבלעדי...

 

את קופסת כלי הכתיבה תוכלו להפוך לקופסת כלי סכו"ם...

קופסת כלי כתיבה אשר הכילה מספרים, טושים, עפרונות וצבעים תוכלו להפוך לקופסת כלי סכו"ם המונחת במטבח. כל חלקה בקופסה תוקדש לחלק אחר מכלי המטבח: כפיות, כפות, סכינים, מזלגות...ככל שתהיו יצירתיים כך תרוויחו שימושים שונים.

 

המחק המתפורר

את המחקים הצבעוניים תוכלו לפורר עד כדי פירורים קטנים, להכניס לתוך קופסה קטנה, והרי לכם פסיפס צבעוני של פירורים דקורטיביים אותם תוכלו כמו בשעון חול להניח על השולחן.

 

לסיכום, ככל שתהיו יצירתיים תוכלו להפוך כל ציוד משרדי שכבר אינו שימושי לכזה המסוגל לרקום בעבורכם חלום שימושי חדש.