איכות הסביבה

תביעת פיצוי נזקי גוף עקב תאונות אופנוע

 

 

 

תאונות אופנוע הנחשבות לתאונות דרכים עם תוצאות קשות או קטלניות, הן בדרך כלל תאונות המובילות לנזקי גוף קשים וחמורים במיוחד, וזאת בהתאם לנסיבות בגינן התרחשה תאונת האופנוע. מה הן הסיבות הנפוצות לתאונות האופנוע, וכיצד ניתן להגיש תביעת פיצוי בגין נזקי גוף עקב התאונה, על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

הסיבות הנפוצות לתאונות אופנוע או קטנוע

תאונות אופנוע או קטנוע נגרמת לא אחת בשל הסיבות הבאות: החלקת האופנוע על כביש רטוב, החלקת האופנוע על כביש בו מופיע כתם שמן, איבוד שליטה מצידו של רוכב האופנוע בשל חוסר תשומת לב, מפגעים בטיחותיים המופיעים בדרך, מהירות מופרזת העלולה להוביל לתאונת דרכים, אי ציות לחוקי התנועה, לרבות, אי ציות לתמרורים, רכיבה תחת השפעת אלכוהול או סמים ועוד.

בנוסף, תאונות אופנוע עלולות להתרחש גם בזמן עלייתו או ירידתו של הרוכב מכלי הרכב שברשותו, או לחילופין, במהלך העמסת ציוד או סחורה על גבי הקטנוע או האופנוע.

נזקי גוף בגין תאונות אופנוע- דברים שחשוב לדעת!

במידה ואתם רוכבי אופנוע המבוטחים במסגרת ביטוחי החובה כקבוע בחוק, חברת הביטוח המבטחת אתכם אחראית באופן ישיר ומוחלט לתשלום הפיצוי המגיע לכם בגין נזקי גוף, וזאת ללא קשר לשאלת האשם או הסיבות בגינן התרחשה התאונה.

במקרים בהם גם אתם הייתם מעורבים בתאונות אופנוע, מומלץ להקדים את פנייתכם אל עורך דין תאונות אופנוע המתמחה בניהול תיקי תביעת נזקי גוף. פנייה לעורך דין בהקדם האפשרי, תאפשר גם לכם ליהנות מטיפול מקצועי יותר, מהיר יותר ויעיל הרבה יותר בעניינכם. עורך דין תאונות אופנוע, עומד לצידכם גם במסגרת הגשת התביעה לחברות הביטוח השונות וגם במסגרת הגשת התביעה אל בתי המשפט במקרים בהם חברות הביטוח דחו את תביעתכם לסכום הפיצוי הנדרש.

ברוב המקרים, עורך דין תאונות דרכים מגבש את כתב התביעה תייחס אל נזקי הגוף על פי אזורי הגוף השונים, לרבות, נזקי פגיעות ראש, נזקי שברים ופגיעות בגפיים, נזקי שברים באגן, צלעות ובעמוד השדרה וחלילה וחס מקרי מוות.

במידה וגם אתם הייתם מעורבים בתאונת אופנוע, ובמידה וגם אתם סובלים מפגיעות, חבלות ופציעות שונות בגוף, זה הזמן להיוועץ עם עורך דין תאונות דרכים המתמחה בניהול תיקי תביעת נזקי גוף כנגד חברות הביטוח.