ניקיון בתים

יש לכם עסק מצליח ואתם רוצים לשווק אותו ברשת האינטרנט ?

העלתם לאחרונה אתר חדש ואתם שואפים לניקיון בתים ?

אתה מקדם אתרים שרוצה להטיס את האתרים שברשותך לדף ראשון ?


flickr.com


היום בעידן המודרני שלנו, לכל בעל עסק, חנות , או כל אדם אחר שרוצה למכור משהו או להעביר מסר כלשהוא, בקיצור, להתברג ולקחת חלק בעולם האינטרנט, יש אתר. דרך האתר הזה הוא מעביר את המסר שלו לחברה, אם על ידי פרסומות או מכירת מוצרים כאלו ואחרים , קניה של מוצרים , וכיוצא באלו. על מנת שאותו אתר יהיה מוכר ועדכני, עליו להיות מקודם על ידי מקדם אתרים. תפקידו של מקדם האתרים, להכניס את האתר עמוק ככל האפשר לתוך תודעת הציבור, לפרסם אותו ובשורה התחתונה, לשאוף שהוא ימצא בדף ראשון בין המקומות הראשונים,

מהו ניקיון בתים ?

ניקיון בתים פירושו, כשאני אפתח דף אינטרנט, ואקיש מילת חיפוש מסוימת, אם האתר שלך הוא חלק מהמילה הזו, אז השאיפה היא שאני אראה אותו בין המקומות הראשונים, כך למעשה אנחנו מגדילים את הסיכוי שאני אכנס דווקא אליו, ואשהה בו זמן מסוים, ובקיצור, אמצא את אשר חיפשתי.

מקדם האתרים וקידום האתר שלכם.

לרשותו של מקדם האתרים עומדים כמה וכמה כלים על מנת שיוכל לפעול על האתר שלך קידום בגוגל. למעשה, עומד לרשותו צבא שלם, זה יכול לבוא לידי ביטוי ברשתות החברתיות, מאמרי קידום , מאמרי תוכן , פורומים למיניהם , בלוגים וכן הלאה על זו הדרך.

באותה מידה שגוגל מקדם אתר טוב, שמכיל תמונות סרטונים ומאמרים מעניינים, ודואג לשים אותו בין המקומות הראשונים הוא גם נוהג להעניש את המתחכמים למיניהם, אלו שלא רוצים לעבוד על פי הכללים הכתובים בספר, גוגל דואג לשחרר מפעם לפעם עדכון חדש, שאותו צריכים מקדמי האתרים לקרא וללמוד היטב, באותו עדכון גוגל נותן דגש איך וכיצד מתנהל אותן הקידום , ואיך עליהם לפעול. חשוב לציין שאם יש לכם אתר טוב ומלא בתכנים מעניינים, זה כבר מהווה לכם קרש קפיצה להצלחה בקידום בגוגל.